Czy te koło zamachowe nadaje się do użytku? Koło nie ma luzów góra dół. Jest to koło firmy luk ma rok czasu.. Silnik 1.9 tdi awx avf.
https://www.youtube.com/watch?v=Flze6rsWaok&hd=1
https://www.youtube.com/watch?v=Flze6rsWaok&hd=1
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam