Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen C5 3.0 V6 2001r. - Wymiana komputera, BSI - dostawienie nawigacji.

20 Kwi 2014 19:54 2496 6
  • Poziom 14  
    Witam.
    Wpadłem na pomysł aby do mojego Citroena dostawić nawigacje.
    Zakupiłem BSI, komputer, wiązkę, kluczyk, stacyjkę, wyświetlacz. (od wersji z nawigacją, automat)
    Podłączyłem BSI oraz komputer (bez wymiany wiązki póki co) w celu sprawdzenia działania.
    Efekty: przy włączaniu zapłonu otwiera się prawa tylna szyba (nie da się jej zamknąć), nie zamykają/otwierają się lusterka, środkowy przycisk lampki otwiera tylną szybę, nie działa radio i pewnie jeszcze jakieś tego typu kwiatki.
    Mam lexię - zmieniałem skrzynie automatyczną na skrzynie manualną lecz nadal wyskakuje komunikat (automatic gear fault)
    Wprowadziłem numer VIN mojej C5tki.
    Może mi ktoś wytłumaczyć gdzie robię błąd?
    Czy to wszystko ma prawo działać w tej konfiguracji (dostawiana nawi, wiązka wymiana BSI, kompa.
    Z góry dzięki.
  • Poziom 34  
    BSI programowałeś? Bez tego nie będzie działać.
  • Poziom 14  
    Wchodze w "czesci zamienne" i dostaje komunikat "funkcja nieobslugiwana w przypadku tego pojazdu"
  • Poziom 34  
    BSI programujesz łącząc się przez gniazdo OBD? TO bezpośrednio z nim trzeba się łączyć, specjalnym kablem.
  • Poziom 14  
    Tak, próbowałem przed OBD.
    Jak się połączyć bezpośrednio z BSI? Również lexią czy coś innego potrzebuje?
  • Poziom 34  
    Lexią, ale wymagany jest specjalny kabel ze złączem do podłączenia się bezpośrednio do BSI. Ale w tym przypadku, wolałbym oddać to komuś, kto wie jak to zrobić i da gwarancję na tę usługę.
  • Poziom 14  
    Niestety u mnie w mieście nikt tego nie potrafi zrobić.