Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer vsx-323-k - Jak podłączyć telewizor

Szetlandzio 23 Kwi 2014 19:33 3426 4
  • #1 23 Kwi 2014 19:33
    Szetlandzio
    Poziom 2  

Witam serdecznie,
    mam problem z konfiguracją lub podłączeniem amplitunera Pioneera VSX-323-k z tv Samsung UE46F6320.

Ogólnie łączę sprzęt po HDMI (HDMI OUT-HDMI IN w TV), dwa chinche (MONITOR OUT-VIDEO IN) oraz ANALOG IN L i P-ANALOG AUDIO OUT L i P)

Mam problem z dźwiękiem nie potrafię ustawić dzwięku z telewizora na amplituner (na głośniki). Konfigurowałem ustawienia HDMI THRU, ustawienia w HOME MENU i ARC zrobiłem ON, na telewizorze ustawiłem dzwięk na odbiornik i wtedy głos się wyłącza w telewizorze i powinien być na amplitunerze a jest cisza :(

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

2 4
  • Pomocny post
    #2 23 Kwi 2014 19:40
    intenso
    Poziom 38  

Włączyles Anynent w tv?Amplituner podłączony pod wejście HDMI w tv z funkcją ARC ?

1
  • #3 23 Kwi 2014 19:44
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

Szetlandzio napisał:
    mam problem z konfiguracją lub podłączeniem amplitunera Pioneera VSX-323-k z tv Samsung UE46F6320.

Szetlandzio napisał:
    Mam problem z dźwiękiem nie potrafię ustawić dzwięku z telewizora na amplituner (na głośniki).

Szukajka na forum się kłania, a instrukcje mole zjadły, czy ktoś ma przyjechać i to zrobić?.
    Szetlandzio napisał:
    Ogólnie łączę sprzęt po HDMI (HDMI OUT-HDMI IN w TV), dwa chinche (MONITOR OUT-VIDEO IN) oraz ANALOG IN L i P-ANALOG AUDIO OUT L i P)

Skoro łączysz coś po HDMI, to po co Ci połączenia analogowe jeszcze?.

0
  • #4 23 Kwi 2014 19:47
    Szetlandzio
    Poziom 2  

Stary wielkie dzięki miałem pomylone wejścia HDMI :)
    Dziękuję !!!

1
  • #5 23 Kwi 2014 19:53
    intenso
    Poziom 38  

Nie ma za co.
    Aby mieć menu amplitunera na tv to właśnie ten model wypuszcza menu po analogu a nie po HDMI.

1