Witam mam taka usterke jak włącze swiatła całkowicie gasnie wyswietlacz przy wyłaczonych swiatłach pokazuje normalnie godzine temparature itp.Prosze o pomoc
Jesli wyswietlacz działa jak właczysz radio i wszystko widac to żarówki od podswietlania działaja jezeli nic nie widac to musisz go wykrecic i wymienic żaróweczki dwie sztuki dodatkowo jeśli nie świecą Ci się pokretła od nawiewów i przycisk obiegu wewnetrznego to masz razem do wymiany 6 żaróweczek