Witam
Panowie mam problem natury czysto technicznej. Pisze tu do ludzi zajmujących sie silnikami dwubiegowymi indukcyjnymi od pralek. Problem polega na tym iż chce zmienić kierunek obrotów wirowania tegoż silnika. Wiem że trzeba pozmieniać tam końcówki uzwojeń w silniku tylko jak uzwojenia nie będą spięte gdzieś na wierzchu to będzie super bawidełko przy którym można coś omyłkowo popsuć i silnik będzie do wyrzucenia. Myślałem nad przekręceniem stojana do góry nogami ale nie wiem czy to coś wypali. Proszę o jakieś pomysły, propozycje.
Pozdrawiam
Panowie mam problem natury czysto technicznej. Pisze tu do ludzi zajmujących sie silnikami dwubiegowymi indukcyjnymi od pralek. Problem polega na tym iż chce zmienić kierunek obrotów wirowania tegoż silnika. Wiem że trzeba pozmieniać tam końcówki uzwojeń w silniku tylko jak uzwojenia nie będą spięte gdzieś na wierzchu to będzie super bawidełko przy którym można coś omyłkowo popsuć i silnik będzie do wyrzucenia. Myślałem nad przekręceniem stojana do góry nogami ale nie wiem czy to coś wypali. Proszę o jakieś pomysły, propozycje.
Pozdrawiam