Czy z tym dyskiem da się coś jeszcze zrobi czy można go już tylko wyrzucić przez okno?
BTW. W tej chwili Crystal Disk wyświetla status dysku "nieokreślony"
Poza tym, sprawdziłem go jeszcze w HD Tune, który stwierdził 0,9% czerwonych kwadracików ; ).
Udało mi się uruchomić komputer w trybie awaryjnym, normalnie po załadowaniu Windowsa był tylko czarny ekran. Poza tym, próby przeskanowania go narzędziem HP dostępnym z poziomu BIOSU kończyły się errorem i informacją o błędzie odczytu. Podobnie w przypadku użycia WesternDigital Data Lifeguard. Dodatkowo komputer niewyobrażalnie zamula.
BTW. W tej chwili Crystal Disk wyświetla status dysku "nieokreślony"
Poza tym, sprawdziłem go jeszcze w HD Tune, który stwierdził 0,9% czerwonych kwadracików ; ).
Udało mi się uruchomić komputer w trybie awaryjnym, normalnie po załadowaniu Windowsa był tylko czarny ekran. Poza tym, próby przeskanowania go narzędziem HP dostępnym z poziomu BIOSU kończyły się errorem i informacją o błędzie odczytu. Podobnie w przypadku użycia WesternDigital Data Lifeguard. Dodatkowo komputer niewyobrażalnie zamula.