Witam.
Mam problem ze skanowanie do ftp na w/w maszynie.
Za pomoc a programy CesarFTP zrobiłem serwer.
Na urządzeniu wyskakuje informacja (test połączenia) że powiodło się.
Lecz przy próbie skanowania na ten serwer skan "wisi".
Co mogę robić źle?
Wiem że jest możliwość skanowania po SMB ale potrzebuje zrobić skanowanie po ftp no chyb że znacie inny sposób na skanowanie za pomocą w/w maszyny na kompy z Windows 8.
Mam problem ze skanowanie do ftp na w/w maszynie.
Za pomoc a programy CesarFTP zrobiłem serwer.
Na urządzeniu wyskakuje informacja (test połączenia) że powiodło się.
Lecz przy próbie skanowania na ten serwer skan "wisi".
Co mogę robić źle?
Wiem że jest możliwość skanowania po SMB ale potrzebuje zrobić skanowanie po ftp no chyb że znacie inny sposób na skanowanie za pomocą w/w maszyny na kompy z Windows 8.