logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak wgrać działającą wersję Snake II na Nokia 6610?

tzok 12 Kwi 2005 14:21 2668 4
REKLAMA
  • #1 1398650
    tzok
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 38711
    Pomógł: 3166
    Ocena: 6471
    Próbowałem już kilka razy wgrać tą grę (Nokia Snake II) do Nokii 6610 i za każdym razem jest przekreślona ikonka a przy próbie uruchomienia wychodzi komunikat, że aplikacja jest nieprawidłowa. Próbowałem z dwoma telefonami i na obu jest taki sam objaw. Zawsze wgrywam przez IrDA przy pomocy Nokia Application Installer lub Nokia Games Installer (próbowałem też MobiMB), instaluje się niby bez problemu ale nie da się uruchomić, wolnej pamięci jest pod dostatkiem (120kB). Próbowałem dwóch różnych wersji tej gry, przeznaczonych dla Nokia seria 40, obydwie działały pod emulatorem N7210 (a to w zasadzie ten sam telefon), więc zakładam, że nie są uszkodzone.
    Wygląda to tak, jakby ta gra była w jakiś sposób zablokowana na tym telefonie :(
    Inne gry działają bez problemu.

    Zna ktoś sposób na wgranie tej gry do N6610 tak, żeby działała? Albo może ktoś ma jej alternatywną wersję dla telefonu z kolorowym ekranem 128x128.
  • REKLAMA
  • #2 1399279
    druid756
    Poziom 14  
    Posty: 68
    Pomógł: 5
    Ocena: 5
    gra jest uszkodzona

    Dodano po 1 [minuty]:

    to znowu ja może ta gra nie jest przeznaczona na ten typ noki może ******** ci sie coś i ściągnełes gre na inna nokie skąd sciągałeś tą gre z gazety czy z netu a może wgrałeś sam sobie przez kabel ?

    wulgaryzmy - ostrzeżenie
    [remot]
  • REKLAMA
  • #3 1399359
    tzok
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 38711
    Pomógł: 3166
    Ocena: 6471
    Wgrałem sobie przez IrDA i jest przeznaczona dla serii 40 a 6610 to jest seria 40, nie jest uszkodzona, bo na kompie na emulatorze działa.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 1400378
    chromzik
    Poziom 13  
    Posty: 66
    Pomógł: 7
    Masz tu Snake 2 na S40. Ściągnołem ją ze strony Nokii więc na 100% działa! Ja mam Nokie 3220 więc na N 6610 będzie działać napewno! Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam!
    Załączniki:
    • Snake2.rar (26.85 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #5 1401598
    tzok
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 38711
    Pomógł: 3166
    Ocena: 6471
    Wielkie dzięki, ta wersja działa... ciekawe tylko czemu dwie poprzednie nie chciały? O tyle to dziwne, że na emulatorze telefonu na PC chodziły.
REKLAMA