Próbowałem już kilka razy wgrać tą grę (Nokia Snake II) do Nokii 6610 i za każdym razem jest przekreślona ikonka a przy próbie uruchomienia wychodzi komunikat, że aplikacja jest nieprawidłowa. Próbowałem z dwoma telefonami i na obu jest taki sam objaw. Zawsze wgrywam przez IrDA przy pomocy Nokia Application Installer lub Nokia Games Installer (próbowałem też MobiMB), instaluje się niby bez problemu ale nie da się uruchomić, wolnej pamięci jest pod dostatkiem (120kB). Próbowałem dwóch różnych wersji tej gry, przeznaczonych dla Nokia seria 40, obydwie działały pod emulatorem N7210 (a to w zasadzie ten sam telefon), więc zakładam, że nie są uszkodzone.
Wygląda to tak, jakby ta gra była w jakiś sposób zablokowana na tym telefonie
Inne gry działają bez problemu.
Zna ktoś sposób na wgranie tej gry do N6610 tak, żeby działała? Albo może ktoś ma jej alternatywną wersję dla telefonu z kolorowym ekranem 128x128.
Wygląda to tak, jakby ta gra była w jakiś sposób zablokowana na tym telefonie
Inne gry działają bez problemu.
Zna ktoś sposób na wgranie tej gry do N6610 tak, żeby działała? Albo może ktoś ma jej alternatywną wersję dla telefonu z kolorowym ekranem 128x128.