Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilot do bramy garażowej - kopia

zajjar 02 Maj 2014 16:31 1632 5
  • #1 02 Maj 2014 16:31
    zajjar
    Poziom 7  

Witam,

Proszę o pomoc w wyborze pilota uniwersalnego do bramy garażowej, na którego mógłbym "skopiować" obecny pilot (stary, zniszczony, to moja ostatnia sztuka). Pilot steruje bramą firmy Hormann, poniżej zamieszam zdjęcie płytki pilota:

Pilot do bramy garażowej - kopia

Czy, któryś z poniższych pilotów dostępnych na Allegro, będzie OK i czy uda mi się na niego skopiować mój obecny pilot?

Kwarc wskazuje na to, że częstotliwość jest ta sama, ale zastanawiam się czy kody nie są "zmienne" i czy w ogóle da się go łatwo skopiować?

http://allegro.pl/rt33-pilot-samokopiujacy-uniwersalny-alarmu-bram-i4151993386.html

http://allegro.pl/pilot-samokopiujacy-uniwersalny-do-alarmu-bramy-v2-i4193917364.html

Dziękuję za pomoc.

0 5
  • #3 02 Maj 2014 20:38
    zajjar
    Poziom 7  

Dzieki za odpowiedz ale interesuje mnie raczej to, czy te piloty z Allegro bedzie sie dalo zaprogramowac.

0
  • #4 02 Maj 2014 20:46
    fredo110
    Poziom 23  

Tego nie wiem, ja brałbym od producenta. Pozdrawiam.

0
  • Pomocny post
    #5 03 Maj 2014 08:41
    kotbury
    specjalista -automatyka bramowa

To nie jest pilot Hormanna tylko polski DTM (i jedno i drugie jak byk na płytce) - a bramą Hormanna steruje bo pewnie napęd H. ma podłączony odbiornik DTM-a. Z kształtu płytki wynika że to DTM NEO 433 MHz
    Pilot jest z kodem zmiennym i nie zadziała klonowanie na żadnym z tych na Al....ro.
    Oryginalny kosztuje 50 - 60 zł więc nie jakaś zabójcza cena...
    PS. jesli elektronicznie pilot jest sprawny (guziki dobrze działają) to można za 20 25 zł dokupić sama obudowę.

0
  • #6 21 Maj 2014 21:53
    zajjar
    Poziom 7  

Dzięki za pomoc. Potwierdziłem (doświadczalnie), że tego pilota nie da się skopiować za pomocą w/w pilotów uniwersalnych :-(

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo