Witam kolegów
Proszę o pomoc z nast. usterką w
Ariston CLAS 24/28 pracuje juz ponad 5 lat -po gw.
Wyłącza po chwili grzanie cwu -brak błędów na wysw.
Na co pracuje ok !!!
*******************
Po odkręceniu cwu slychać na moment uruchomienie pieca
tj. odgłos działania palnika, ciepła woda leci tylko przez chwile, po czym coś wyłącza grzanie ale na wysw. nie ma żadnych kodów z błędem .
--------------dodam że -----------
Jakiś czas temu (kilka m-cy rozłączyła się rurka od presostatu , trzeba było ją przy okazji przeczyścić wówczas był błąd 601
Proszę kolegów o pomoc
pozdr. ertes
Proszę o pomoc z nast. usterką w
Ariston CLAS 24/28 pracuje juz ponad 5 lat -po gw.
Wyłącza po chwili grzanie cwu -brak błędów na wysw.
Na co pracuje ok !!!
*******************
Po odkręceniu cwu slychać na moment uruchomienie pieca
tj. odgłos działania palnika, ciepła woda leci tylko przez chwile, po czym coś wyłącza grzanie ale na wysw. nie ma żadnych kodów z błędem .
--------------dodam że -----------
Jakiś czas temu (kilka m-cy rozłączyła się rurka od presostatu , trzeba było ją przy okazji przeczyścić wówczas był błąd 601
Proszę kolegów o pomoc
pozdr. ertes