Czy ktoś wie jak przestroić te dwa radyjka przenośne.
Proszę o pomoc .
Wiem że w erze radyjek po 4zł to zabytki ale szkoda je skasować.
TOMATRONIX
Proszę o pomoc .
Wiem że w erze radyjek po 4zł to zabytki ale szkoda je skasować.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamtomatronix napisał:produkowała je UNITRA ELTRA SRB w kooperacji z RFT