Witam.
Mam taki problem samochód chodził cały czas bardzo dobrze.
Dzisiaj wziąłem się za wyczyszczenie przepływomierza jak i również za popsikanie specjalnym preparatem przewodów od modułu zapłonowego i od przepływomierza po tej czynności auto mi nie odpala. Nie ma Iskry czy przepływomierz może mieć jakiś wpływ na to ? Czy to raczej moduł zapłonowy ?
Mam taki problem samochód chodził cały czas bardzo dobrze.
Dzisiaj wziąłem się za wyczyszczenie przepływomierza jak i również za popsikanie specjalnym preparatem przewodów od modułu zapłonowego i od przepływomierza po tej czynności auto mi nie odpala. Nie ma Iskry czy przepływomierz może mieć jakiś wpływ na to ? Czy to raczej moduł zapłonowy ?