Witam,
Właśnie kupiłem nowe żelazko Philips Azur GC4410 ale coś wydaje mi się dziwne...
Żelazka wyposażonego w pionowy wyrzut pary można używać nie tylko do prasowania ubrań - znakomicie sprawdza się przy większych, wiszących tkaninach, takich jak marynarki, płaszcze, czy nawet zasłony i firany!
Pionowe uderzenie pary/prasowanie w pionie - chodzi o to, że wciskam ten przycisk
i ono strzela tą parą tylko 1 raz i tak by coś wyprasować w pionie to muszę 300 razy tak wcisnąć ??? Coś ogólnie słabo to działa chyba lub nie rozumiem tego.
Właśnie kupiłem nowe żelazko Philips Azur GC4410 ale coś wydaje mi się dziwne...
Żelazka wyposażonego w pionowy wyrzut pary można używać nie tylko do prasowania ubrań - znakomicie sprawdza się przy większych, wiszących tkaninach, takich jak marynarki, płaszcze, czy nawet zasłony i firany!
Pionowe uderzenie pary/prasowanie w pionie - chodzi o to, że wciskam ten przycisk
i ono strzela tą parą tylko 1 raz i tak by coś wyprasować w pionie to muszę 300 razy tak wcisnąć ??? Coś ogólnie słabo to działa chyba lub nie rozumiem tego.