Witam
Od pewnego czasu mam problem z hydroforem, gdyż załącza się bardzo często. Wystarczy wylać ok. 0,5-1 litr wody i się uruchamia na jakieś 3 sekundy. Bardzo proszę o doradzenie mi co z tym zrobić.
Posiadam taki model hydroforu: http://allegro.pl/100l-hydrofor-pompa-jy-1000-omnigenajy1000-aj50-60-i4313315333.html
Za pomoc z góry dziękuję.
Od pewnego czasu mam problem z hydroforem, gdyż załącza się bardzo często. Wystarczy wylać ok. 0,5-1 litr wody i się uruchamia na jakieś 3 sekundy. Bardzo proszę o doradzenie mi co z tym zrobić.
Posiadam taki model hydroforu: http://allegro.pl/100l-hydrofor-pompa-jy-1000-omnigenajy1000-aj50-60-i4313315333.html
Za pomoc z góry dziękuję.