Witam mam bunie przed liftem 136km pompa vp44 auto jezdziło normalnie ale od jakiegoś czasu zaczeło szarpac od czasu do czasu az staneło całkowicie błedy jakie wyskoczyły:
Sterownik pompy wtryskowej (komunikacja) kod 70
Szyna CAN kod 114
Sterownik pompy wtryskowej kod 67
Sterownik (regulacja CAN) kod 69
Obstawiam jakies przetarcie lub upalenie sie przewodu badz gdzies zasniedziałe jakies styki jutro bede w tym kopał i sprawdzał albo pompa do regeneracji? Dodam jeszcze ze do tych objawów po właczeniu zapłonu mimo tego ze temperatura chłodziwa 16.7stopnia C chodzi wentylator w 50% jak to pokazał mi komp. Co o tym myslicie panowie? Jestem na 50% pewny ze gdzieś jest jakaś zwara i na 50% ze pompa ma ZGON.
Sterownik pompy wtryskowej (komunikacja) kod 70
Szyna CAN kod 114
Sterownik pompy wtryskowej kod 67
Sterownik (regulacja CAN) kod 69
Obstawiam jakies przetarcie lub upalenie sie przewodu badz gdzies zasniedziałe jakies styki jutro bede w tym kopał i sprawdzał albo pompa do regeneracji? Dodam jeszcze ze do tych objawów po właczeniu zapłonu mimo tego ze temperatura chłodziwa 16.7stopnia C chodzi wentylator w 50% jak to pokazał mi komp. Co o tym myslicie panowie? Jestem na 50% pewny ze gdzieś jest jakaś zwara i na 50% ze pompa ma ZGON.