Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

skoda octavia 1.9 tdi 2002r - kontrolka, klekotanie silnika, brak mocy

jumbo7082 28 Jun 2014 20:02 56937 2
    jumbo7082
    Level 2  
    Witam mam poważny problem ponieważ zostawiłem na tydzień moja skode na parkingu i wczoraj wsiadam i pojawiła się pomarańczowa kontrolka (trójkąt z wykrzyknikiem w kółku zakończony strzałką tak jak kontrolka ASR) próbowałem ją wyłączyć przyciskiem ASR ale to nic nie dało, do tego silnik mi klekocze jak traktor gdy dodam gazu i brakuje mocy(przyśpieszenia wogóle nie ma tak jakby turbo nie działało) do tej pory przed zostawieniem wszystko działało jak należy. proszę o pomoc. Aha w między czasie zmieniłem bezpiecznik od tab. rejestracyjnych bo myślałem że mi się spalił ale to nie był to.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    domex32
    Moderator of Cars
    Jaki silnik? Jak na PD to:

na 99.9% problem leży w kostkach od pompo wtryskiwaczy w głowicy lub wiązce silnika, lub

uszkodzenie samego pompowtryskiwacza, po podłączeniu pod "komputer" wystkoczy błąd "Zawór pompowtryskiwacza cylinder "X" przerwa w obwodzie lub granica regulacji przekroczona.

Na początek trzeba podkręcić plastikowy dekiel głowicy i poprawić połączenia kostek pompowtryskwiaczy przez ich dociśniecie, problem powinien ustąpić.