Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

skoda octavia 2 1,9TDI - brak wszystkich kontrolek na desce rodzielczej

kocur234 11 Sep 2014 15:15 6030 7
    kocur234
    Level 8  
    Witam Panowie
    Jak w temacie problem się zaczął dzisiaj rano odpaliłem swoja skodzine przejechalem ok 5 km wyłączyłem auto po 20 min jak chciałem znów odpalić to nie mogłem , po załączeniu stacyjki pojawił sie pojedynycz sygnał rozrusznik krecił ale silnik nie odpalał , sprawdziłem wszystkie bezpieczniki(są okey) , naszczęście mam neta w komórce od razu na forum przyczytałem ze problem moze byc po stronie imobilaizera albo alarmu, a wiec załączyłem jeszcze raz alarm wyłączylem i udało sie odpalić. Jak wróciłem do domu chcialem sprawdzic bezpieczniki odłączyłem akumulator i wyciagałem wszystkie bezpieczeniki te pod maska i te w desce rozdzielczej. problem powstał taki ze jak juz wszystko skrecilem i załączam sacyjke nic nie wyswietla sie na desce rozrusznik kreci ale tez nie można odpalić silnika.

W czym jest problem Panowie ?? za pomoc od razu z góry dziękuje
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
    manisław
    Level 11  
    Sprawdź na kostce od stacyjki, czy na 15-ce masz prąd. Może to stacyjka...
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
    kocur234
    Level 8  
    a czy jest bezpiecznik od stacyjki ?? objawy są takie że jak przekręcę kluczyk to radio klimatronik szyby wszystko chodzi nawet rozrusznik kreci tylko nie ma żadnej kontrolki na desce rodzielczej(od oleju abs, check itd )-( aaa i jeszcze komputerek zapala sie jak otworze drzwi badz maske )
    manisław
    Level 11  
    może coś z tym przekaźnikiem systemowym
    lukasz4470
    Level 2  
    Mam pytanie do kocur234 , co to było zepsute, bo w mojej skodzie zadziało się tak samo. Nie wyświetlają się żadne kontrolki, rozrusznik kręci, autko nie pali. Świeci tylko kontrolka otwartych drzwi. Pozdrawiam .
    Może ktoś ma też taki problem. Pomóżcie...
    kocur234
    Level 8  
    prawdopodobnie immobilizer się zawiesił, albo alarm w samochodzie , odczepiłem mius od aku chwile odczekałem podpiąłem pod aku i wszystko gra