Witam
Mam mały problem z praleczką Daewoo DWC-UD121DC. Podłączona pod różnicówkę co jakiś czas wywala bezpiecznik.
Podłączona normalnie bez zabezpieczenia różnicowego chodzi bez zarzutów.
Ma ten model jakiś typowy problem. Jeszcze jej nie rozbierałem, ale zastanawiam się nad grzałką ewentualnie nad uzwojeniami direct drive które podobno się nadpalają
Proszę o wasze sugestie
PS - pralka ma już 5 lat
Mam mały problem z praleczką Daewoo DWC-UD121DC. Podłączona pod różnicówkę co jakiś czas wywala bezpiecznik.
Podłączona normalnie bez zabezpieczenia różnicowego chodzi bez zarzutów.
Ma ten model jakiś typowy problem. Jeszcze jej nie rozbierałem, ale zastanawiam się nad grzałką ewentualnie nad uzwojeniami direct drive które podobno się nadpalają
Proszę o wasze sugestie
PS - pralka ma już 5 lat