Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Xperia Z1 - Wymiana przedniej szybki

12 Lip 2014 18:50 25569 12
  • Poziom 8  
    Czy jest możliwość wymiany przedniej szybki w Sony Xperia Z1. Jest mały odprysk na wyświetlaczu na gorze nie działa dotyk w tym miejscu, wyświetlacz działa prawidłowo nie jest wylany. czy jest możliwość wymiany tylko szybki czy trzeba wymieniać cały wyświetlacz ? Jeśli tak to metoda wymiany taka sama jak przy iphonach ? ściągniecie szybki , czyszczenie lcd , nałożenie nowej
    , klej uv , lampa itp .. czy inna metoda ?
  • Poziom 8  
    Ok dziki. Czy mogę założyć nową na taki sam klej UV jak do iphonow i dac pod lamp czy inaczej to wygląda w Sonym ?
  • Poziom 8  
    Hmm ale chyba miedzy tocz pada a wyświetlacz trzeba dać klej uv ? żeby wiązał się sama taśma chyba nie wystarczy ? bo miedzy nimi bedzie luka ...

Dwa mam pytanie jak zdejmę folie Anti Shatter film na niej jest nadrukowane logo SONY. Czy ktoś wie gdzie kupić taka folie aby miała nadruk sony bo przeglądam ebaya i same bez loga .. a mi zależy żeby to miało ręce i nogi i chce mieć logo :)
  • Poziom 11  
    b4ndit napisał:
    Hmm ale chyba miedzy tocz pada a wyświetlacz trzeba dać klej uv ? żeby wiązał się sama taśma chyba nie wystarczy ? bo miedzy nimi bedzie luka ...

Dwa mam pytanie jak zdejmę folie Anti Shatter film na niej jest nadrukowane logo SONY. Czy ktoś wie gdzie kupić taka folie aby miała nadruk sony bo przeglądam ebaya i same bez loga .. a mi zależy żeby to miało ręce i nogi i chce mieć logo :)

Możesz użyć jakiegokolwiek kleju LOCA.
    Folię znajdziesz tu http://www.etradesupply.com/sony-xperia-z1-l3...losion-proof-screen-protector-film-22858.html
  • Poziom 8  
    Wybacz ze zapytam dla pewności "mogę" ale nie muszę czy "mogę" musisz .. chodzi o ty żeby to działało odpowiednio. Fakt w iphonach nie ma toucha tutaj touch est osobny i lcd .. czy jak dam na taśme to nie będzie problemów z poprawnym funkcjonowaniem.
  • Poziom 11  
    Szczerze mówiąc to nie próbowałem używać taśmy więc nie wiem jaki byłby efekt.
  • Poziom 18  
    Czy w Sony Xperia Z1 klej pomiędzy LCD a digitizerem jest na całym wyświetlaczu czy tylko na ramce dookoła LCD?
  • Poziom 31  
    Szybka jest sklejona z LCD po całości.
  • Poziom 18  
    A w Sony xperia Z?