jak rozebrac deske rozdzielcza zeby dostac sie do zegarow zeby moc sprawdzic podswietlanie
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamfido napisał:jak rozebrac deske rozdzielcza zeby dostac się do zegarow zeby moc sprawdzic podswietlanie
rosck napisał:fido napisał:jak rozebrac deske rozdzielcza zeby dostac się do zegarow zeby moc sprawdzic podswietlanie
podwarzyć na podszybiu antrapy od głosników i tam są sruby, i zdecydowanym ruchem tą czarną wierzchniową część zdjąć-jest na zatrzaskach. Wtedy juz licznik jest na 2 lub 4 srubach.
Dodano po 31 [minuty]: