Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z podłńczeniem alarmu AMPIO BP do orginalnego pilota

26 Kwi 2005 09:32 1029 3
  • Poziom 21  
    Witam mam problem z montażem alarmu AMPIO BP jest to alarm do samochodów z orginalnym pilotem centralnego zamka. zakładałem ten alarm w samochodzie SEAT IBIZA 97r i mam mały problem wszystko jest w pożądku tylko gdy zamkne z pilota alarm i alarm się uzbroi to można w łatwy sposób rozbroić alarm nawet z kluczyka i odwrotnie można alarm użbroić przekręcając kluczykiem w dzwiach a także ręcznie rozbroić alarm .Centralny jest na pompe i sterowany +12v. Może ktoś wie jak to podłończyć żeby nie można było (ręcznie i z kluczyka) uzbrajać i razbrajać .Pozdrawiam.
  • Poziom 16  
    Zauważyłem podobny problem z tym alarmem w innej marce samochodu - można wyłączyć ten alarm otwierając drzwi od wewnątrz klamką . Może to kwestia montażu ? Producent zapewniał mnie , że otwierając drzwi np. łamakiem , alarm się nie rozbroi , ale wydaje mi się to nieprawdą .
  • Poziom 27  
    100% że się rozbroi. Dla niego nie ma różnicy co go otwiera wkładka czy brecha. Trzeba odseparować sygnały z pilota i z kluczyka.
  • Poziom 12  
    trzeba wstawic diodke na kabel na ktorym jest sterowanie z kluczyka i podlaczyc przewod blokujacy reakcje na otwarcie z klucza albo z pingla wedlug schematu i bedzie cacy :)