Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

modecom freetab 1001 - nie włącza się

kopaczu5 20 Aug 2014 17:26 16590 6
    kopaczu5
    Level 9  
    Witam,

nagle pojawił się problem z tabletem, wczoraj chodził dobrze, tylko jak go wyłączałem zauważyłem, że nie ubyło nic baterii na wskaźniku w prawym górnym rogu, co mnie zdziwiło ale po prostu go wyłączyłem. Dzisiaj chciałem go włączyć ale nie ruszył, no to podłączyłem do ładowania i pół dnia był podłączony (ale go wtedy nie włączałem) i teraz próbuje włączyć i pojawia się tylko pierwsze okno z małym logiem Allwinner tech A31s i nic więcej... Jak wyłącze i włącze to znowu tylko to, tak samo z resetem. Jak podłącze teraz do kompa albo do ładowarki to tak samo to logo, a wcześniej była ikonka ładowania...
    Mam pytanie czy ktoś może ma jakiś pomysł, jak go "kopnąć" żeby ruszył? Jakiś twardy reset? Coś podłączyć z pena? Mam też klawiaturę do tableta, może coś na niej poklikać, jakiś tabletowy bios? :P
    Tableta mam z t-mobile i już na początku miałem problem z baterią, wtedy mi wymienili na nowy, ale czekałem ponad miesiąc... Oczywiście wolałbym teraz uniknąć takiego czekania, mogliby kurde dawać wtedy tablet zastępczy :P

Pozdrawiam z góry dzięki za jakieś porady
    Freddy
    Level 43  
    Reklamacja w T-Mobile, to jedyne wyjście. Powinni to zrobić do 14 dni !
    kopaczu5
    Level 9  
    Tak mi wtedy powiedzieli, że powinno być w 14 dni, ale było za 2 razy tyle i tłumaczyli, że oni to wysyłają i nie mają wpływu na czas oczekiwania. Jeśli czas się wydłuża to jest jakiś przepis, że ma być do 14 dni, czy to tylko orientacyjny czas?
    nycer
    Level 10  
    Podepnę się pod temat.

W moim tablecie Modecom freetab 1001 tez tak się stało, że nie mogłem tableta uruchomić, ale przywróciłem ustawienia fabryczne i działa, ale potrafi sam się wyłączyć. Zastanawiam się, czy skoro mam już zainstalowaną wersję 4.2.2 czy jakby ponowna aktualizacja na 4.2.2 może mi pomóc?

Pozdrawiam
    Daniel 'nycer'
    Freddy
    Level 43  
    nycer wrote:
    Podepnę się pod temat.

W moim tablecie Modecom freetab 1001 tez tak się stało, że nie mogłem tableta uruchomić, ale przywróciłem ustawienia fabryczne i działa, ale potrafi sam się wyłączyć. Zastanawiam się, czy skoro mam już zainstalowaną wersję 4.2.2 czy jakby ponowna aktualizacja na 4.2.2 może mi pomóc?

Pozdrawiam
    Daniel 'nycer'

Możesz spróbować, aczkolwiek podejrzewam, że nie pozwoli na aktualizację, pisząc, że nie ma co aktualizować, bo masz najnowszą wersję.
    Five5
    Level 1  
    Też mam ten problem i nadal go nie mogę rozwiązać :( nwm co robic :'(