Witam.
Wczoraj na moim terenie była gwałtowna burza, nie zdążyłem wyłączyć ani sterownika do pompy C.O. ani sterownika od pompy solarnej, jak się domyślacie, obydwa sterowniki szlak trafił, zadzwoniłem na serwis i oba sterowniki zostały oddane na gwarancję. Jednak żeby sterowniki wróciły do mnie trzeba poczekać a ja potrzebuje mieć ciepłą wodę w bojlerze, chociażby do utrzymania higieny.
Model pompy C.O.: EURO-TERM CFA 25-60-180
I teraz pytanie . Jak podłączyć taką pompę na krótko?
Chce żeby po prostu pompowała wodę zagrzaną w piecu centralnym do bojlera. Są tam 3 piny, na pewno do 2 z nich trzeba podłączyć prąd, ale nie chce bawić się w sapera bo jak mi pompa siądzie to już kaplica będzie na całego.
Wczoraj na moim terenie była gwałtowna burza, nie zdążyłem wyłączyć ani sterownika do pompy C.O. ani sterownika od pompy solarnej, jak się domyślacie, obydwa sterowniki szlak trafił, zadzwoniłem na serwis i oba sterowniki zostały oddane na gwarancję. Jednak żeby sterowniki wróciły do mnie trzeba poczekać a ja potrzebuje mieć ciepłą wodę w bojlerze, chociażby do utrzymania higieny.
Model pompy C.O.: EURO-TERM CFA 25-60-180
I teraz pytanie . Jak podłączyć taką pompę na krótko?
Chce żeby po prostu pompowała wodę zagrzaną w piecu centralnym do bojlera. Są tam 3 piny, na pewno do 2 z nich trzeba podłączyć prąd, ale nie chce bawić się w sapera bo jak mi pompa siądzie to już kaplica będzie na całego.