Witam
Chce zbudować układ do sterowania kolektorami słonecznymi, tak aby kolektory "podążały za słońcem". W sieci znalazłem tylko jeden schemat ze strony http://darmowa-energia.eko.org.pl/ ale na tym schemacie nie ma wartości niektórych elemenetów. Jak trzeba je dobrać może ich wartości są obojętne ?
Może znacie strony gdzie opisane są podobne sterowniki ?
Chce zbudować układ do sterowania kolektorami słonecznymi, tak aby kolektory "podążały za słońcem". W sieci znalazłem tylko jeden schemat ze strony http://darmowa-energia.eko.org.pl/ ale na tym schemacie nie ma wartości niektórych elemenetów. Jak trzeba je dobrać może ich wartości są obojętne ?
Może znacie strony gdzie opisane są podobne sterowniki ?