Witam,
Mam pytanie do szanownych kolegów odnośnie pomysłu na montaż tych popularnych w ostatnim czasie małych kamer Hikvision DS-2CD2032-I.
Przymierzam się do instalacji sporej ilości takich kamer na elewacji budynku (styropian + tynk).
Czy są jakieś małe, estetyczne puszki w których można ukryć RJ-tkę i schować zapas kabla? Widziałem puszkę DS-1260ZJ, ale jest ona przeznaczona do wyższego modelu kamery.
Jakie mają koledzy sposoby na montaż tych kamerek?
Będę wdzięczny za porady.
Mam pytanie do szanownych kolegów odnośnie pomysłu na montaż tych popularnych w ostatnim czasie małych kamer Hikvision DS-2CD2032-I.
Przymierzam się do instalacji sporej ilości takich kamer na elewacji budynku (styropian + tynk).
Czy są jakieś małe, estetyczne puszki w których można ukryć RJ-tkę i schować zapas kabla? Widziałem puszkę DS-1260ZJ, ale jest ona przeznaczona do wyższego modelu kamery.
Jakie mają koledzy sposoby na montaż tych kamerek?
Będę wdzięczny za porady.