Witam. Tv jak w temacie, płyta MB60. Napuchnięte C w przetwornicy. TV się załacza, ale brak fonii i wizji, brak podświetlania. Słychać jak po załączeniu uruchamia się przetwornica ale ciemność. Podejrzewam uszkodzenie wsadu, ale nie wiem jak wgrać i czy ten z tego postu podejdzie: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2748830.html#13259477