Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lekki szum w kolumnach Behringer Eurolive B112D

Modrzew97 23 Wrz 2014 18:42 1074 3
  • #1 23 Wrz 2014 18:42
    Modrzew97
    Poziom 2  

Witam
    Chciałbym sie do wiedzieć czy do 2 kolumn aktywnych Behringer Eurolive B112D (jedna kolumna 1000W) i miksera Numark N4 potrzebny jest wzmacniacz ponieważ kolumny lekko szumią a muzyka czasami sie tnie.

• #2 24 Wrz 2014 11:43
    telecaster1951
    Moderator Akustyka

To są zestawy aktywne, zatem nie potrzebują wzmacniacza. Co to znaczy że muzyka się tnie? Co jest źródłem dźwięku? Jaki głośny jest to szum i czy to rzeczywiście jest szum? Może to przydźwięk?

• #3 02 Paź 2014 21:05
    PANICZKAMIL
    Użytkownik obserwowany

KAŻDY Behringer zbiera z sieci nie przyjemne brumienie - nie ważne czy to mixer czy kompresor, eq czy inne peryferia czy powermixer - KAŻDE szumi/brumi i nic z tym nie zrobisz(przepinanie w inne gniazdka czasem trochę to obniża ale zawsze słychać i tak).

• #4 03 Lis 2014 23:25
    DmZ
    Poziom 17  

Potwierdzam. Podobnie było u mnie, bardzo krótka historia mixera berhinger - to że szumiało i brumiało to raz, jakość potencjometrów to dwa - kaszana, szybciutko zajeździłem. Grałem jakieś 15-20 imprez na roznych gratach tej marki i zawsze było takie wrażenie: dzwięki zamulone (wiem wiem, vestax też zamula, ale to inny rodzaj zamulania) i szum. W sumie niezaleznie od tego, czy prąd był z agregatu czy z sieci.

No ale cena robi swoje. Kluby i różnej maści artyści brali niby ze względu na "ficzery" i design (zrzynany z trochę z wyzszych marek) a moim zdaniem, bo po prostu bylo połowe tańsze niż reszta. Trochę taka jakby próbka.

w zamian za powyższe, producent postarał się żeby to ładnie mrugało i świeciło!!!

Ostatnio poszukuję monitorów/kolumienek do domu i na youtube trafiłem na porównanie w którym prowadzący postawił alessisy(m1, w tej klasie wszystkie), berhingery i eventy na jednej polce i je równo zachwalał. No ja przepraszam, ale jakoś mi nie pasuje ten berhinger w tym zestawieniu. Ale może ja staromodny jakiś jestem...

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME