Czy to normalne, że w elemencie przypominającym pojemnik (jest tam też jakaś gąbka), nad którym w stanie spoczynku znajduje sie karetka, zalega spora warstwa na pół zaschłego tuszu ?
Notabene drukarka działa poprawnie (HP).
Notabene drukarka działa poprawnie (HP).