Jak w temacie. Zmywarka Electrolux Easy pobiera wodę, normalnie pracuje (dźwięki), ale w efekcie końcowym na naczyniach pozostają jakby resztki niedokładnie spłukanego detergentu (tabletek). Zawsze używam tabletek "all in one" oraz płynu nabłyszczającego.
Dodatkowo dzisiaj na dnie zmywarki, bezpośrednio po cyklu zmywania zobaczyłem plamę z piany oraz na drzwiach nie spłukane resztki, które wcale nie były przyschnięte. Jeśli ktoś zasugeruje odetkanie odpowietrznika po lewej stronie to raczej nie wchodzi to w grę, ponieważ podczas pobierania wody zawór w ścianie mam odkręcony max. na 1/3 bowiem, gdy zwiększę przepływ, to woda przelewa się przez odpowietrznik (3 dziurki w plastikowym pojemniku na lewej ścianie zmywarki) i wycieka na podłogę.
Wąż dopływowy z obu stron ma czyste sitka. Odpływu nie sprawdzałem, bo nie wiem jak, a rura jest zamontowana gdzieś na stałe chyba... Jeśli chodzi o sól, to dosypuję ją bardzo rzadko (2-3 razy w roku), bo ilekroć sprawdzam jej poziom w pojemniku "organoleptycznie", to wyczuwam poziom około 1 cm, czyli tak jakby wcale się nie zużywała?
Proszę o pilne sugestie i porady.
Dodatkowo dzisiaj na dnie zmywarki, bezpośrednio po cyklu zmywania zobaczyłem plamę z piany oraz na drzwiach nie spłukane resztki, które wcale nie były przyschnięte. Jeśli ktoś zasugeruje odetkanie odpowietrznika po lewej stronie to raczej nie wchodzi to w grę, ponieważ podczas pobierania wody zawór w ścianie mam odkręcony max. na 1/3 bowiem, gdy zwiększę przepływ, to woda przelewa się przez odpowietrznik (3 dziurki w plastikowym pojemniku na lewej ścianie zmywarki) i wycieka na podłogę.
Wąż dopływowy z obu stron ma czyste sitka. Odpływu nie sprawdzałem, bo nie wiem jak, a rura jest zamontowana gdzieś na stałe chyba... Jeśli chodzi o sól, to dosypuję ją bardzo rzadko (2-3 razy w roku), bo ilekroć sprawdzam jej poziom w pojemniku "organoleptycznie", to wyczuwam poziom około 1 cm, czyli tak jakby wcale się nie zużywała?
Proszę o pilne sugestie i porady.