Witam wszystkich.
Może się ktoś spotkał z takim przypadkiem i zna rozwiązanie: Lodówka AMICA ACZ3403PX błędnie pokazuje temperaturę w zamrażalniku, na wyświetlaczu pokazuje -2, -5 max -7, czasami w temp. w plusie i miga na przemian z symbolem H1 co oznacza, że pracuje w celu osiągnięcia zadanej temp. Problem w tym, że cały czas pracuje, a temperatura w komorze wynosi minus 32.
W skrócie: jakiś układ nie wskazuje prawdziwej temperatury, aby wyłączyć agregat (sam się wyłącza po 60h-ale to zabezpieczenie fabryczne), po osiągnięciu zadanej temp. np -16.
"Fachowiec" wymienił dwukrotnie czujkę temperatury mieszcząca się na tylnej ścianie komory zamrażalnika - niestety, jedyny efekt temperatura zeszła do -7 na wyświetlaczu, natomiast zmierzona w komorze -32.
Spotkał się może ktoś z taką dolegliwością ?
Pozdrawiam
Może się ktoś spotkał z takim przypadkiem i zna rozwiązanie: Lodówka AMICA ACZ3403PX błędnie pokazuje temperaturę w zamrażalniku, na wyświetlaczu pokazuje -2, -5 max -7, czasami w temp. w plusie i miga na przemian z symbolem H1 co oznacza, że pracuje w celu osiągnięcia zadanej temp. Problem w tym, że cały czas pracuje, a temperatura w komorze wynosi minus 32.
W skrócie: jakiś układ nie wskazuje prawdziwej temperatury, aby wyłączyć agregat (sam się wyłącza po 60h-ale to zabezpieczenie fabryczne), po osiągnięciu zadanej temp. np -16.
"Fachowiec" wymienił dwukrotnie czujkę temperatury mieszcząca się na tylnej ścianie komory zamrażalnika - niestety, jedyny efekt temperatura zeszła do -7 na wyświetlaczu, natomiast zmierzona w komorze -32.
Spotkał się może ktoś z taką dolegliwością ?
Pozdrawiam