Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmywarka Ariston LFT116A - Elektroblokada Ms 385

kamilowski81 05 Oct 2014 22:01 2574 3
    kamilowski81
    Level 2  
    Witam. Mam byćmoże banalne pytanie. Ze zmywarki jakiś czas śmierdziało palonym plastikiem pewnego razu przestała pompować wodę. Rozkręciłem drzwi(wczesniej to robiłem jak się zawiesił zamek więc wiedziałem co i jak). Spalenizna wydobywała się z tego czegoś do czego wchodzą styki elektroblokady Metalflex MS 385. Nie wiem jak się to nazywa więc nie wiem co zamówić/kupić w sklepie i czy można to czymś zastąpić jeżeli nie będzie dostępne. Czy możecie mnie oświecić? Bardzo dziękuję z góry za pomoc
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    kamilowski81
    Level 2  
    Siema!
    Przepraszam, że tak długo ale nie dałem rady wcześniej(wyjazd służbowy). Niestety nie chodzi mi o zamek oraz elektroblokadę tylko o tę plastikową część(białą) w którą z jednej strony wchodzą kabelki a z drugiej styki od elektroblokady, która na załączonych zdjęciach odróżnia się kolorem od szarego zamka bo jest brązowa. Na tę część kapała woda z powodu pękniętej plastikowej obudowy drzwi i pewnie powodowała zwarcie w wyniku którego część się przepaliła tylko nie wiem jak się nazywa i nie wiem co zamówić.
    Dzięki za pomoc
    kamilowski81
    Level 2  
    Ta część o którą mi chodziło to był plastikowy konektor, który się przepalił ponieważ nad powyżej w obudowie nad nim było pęknięcie i pewnie kapiąca woda powodowała jakieś zwarcie. Zastąpiłem go konektorami zwykłymi z marketu budowlanego. Zmywarka działa ale jest z nią problem i proszę Was o pomoc. Nie wiem czy jakieś zwarcie poszło po niej od tego konektora czy to wina elektroblokady, ale ona jakby skraca każdy program i nie doprowadza go do końca. Najdłuższy program który powinien trwać 1h 54 m ona teraz robi w 30 min. Niby program "Rapid" działa cały bo jest płukanie, grzanie suszenie, ale dzisiaj po otwarciu zobaczyłem na dnie pianę. mam wrażenie, że ona omija jakieś etapy poszczególnych programów. Może ktoś z Was się z tym spotkał i może mi pomóc zanim zawezwę fachmana od zmywarek. Będę na prawdę bardzo wdzięczny. Dzięki