logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wybór końcówki mocy 2x200 W 8 Ohm do kolumn GDS 30/200 za 550 zł - Jolly Roger, Smound, Handbox

RFTiTONSIL 07 Paź 2014 16:31 1059 9
REKLAMA
  • #1 14022541
    RFTiTONSIL
    Poziom 18  
    Posty: 381
    Pomógł: 16
    Ocena: 35
    Siemka mam kolumny na GDS 30/200 dotychczas miałem Elmuza 2204 jako napęd więc nie mogłem wykorzystać kolumn w pełni.Teraz zastanawiam się nad kupnem nowej końcówki 2x200 W 8 Ohm no i mam dylemat co wsiąść,budżet to 550 zł.O to moje propozycje:

    -http://allegro.pl/jolly-roger-sax-600-ideal-podbicie-basu-kurier-0zl-i4672573922.html

    Fajnie to wygląda moc też się zgadza porządne wykonanie ale nie jestem do końca za ponieważ mam zamiar też kupić koniec do basów i fajnie by było jak by był tej samej firmy bo według mnie profesjonalniej to wygląda. A rzadko jest okazja kupic Jolly Rogera.

    -http://allegro.pl/koncowka-mocy-smound-ms-1200-potezna-i4655043356.html

    Co tu dużo gadać wypas to to nie jest toporne,prawdopodobnie bez soft startu widać że malowana.No ale nie jest źle.

    -http://allegro.pl/handbox-atx-800-i4653541533.html

    Ta końcówka dość mnie przekonuje wziął bym gdybym wiedział o co chodzi z kondensatorami.

    -http://olx.pl/oferta/koncowka-mocy-elmuz-2208-CID751-ID79yBF.html#35a546d656

    Tu też nie jest źle co prawda to stara seria ale wizualnie mi się podoba.

    -http://olx.pl/oferta/koncowka-mocy-smound-professional-ms-1200-CID751-ID7jh8l.html#c6cae0f562
    -http://olx.pl/oferta/koncowka-mocy-smound-professional-ms-1200-idealna-na-bas-CID751-ID7jht3.html#c6cae0f562

    No powiem nie wygląd to tak źle troch rudego ale to nie problem no i cena nie jest wysoka.

    Pomóżcie mi wybrać bo jakoś nie mogę dokonać rozsądnego wyboru.
  • REKLAMA
  • #2 14023267
    DjMapet
    Poziom 43  
    Posty: 16211
    Pomógł: 2134
    Ocena: 1714
    RFTiTONSIL napisał:
    mam kolumny na GDS 30/200

    Jaka jest impedancja kolumn?
    Akurat w tym dziale, można zamieszczać linki do aukcji.

    Pozdrawiam.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #4 14023349
    RFTiTONSIL
    Poziom 18  
    Posty: 381
    Pomógł: 16
    Ocena: 35
    Kolumny 8 Ohm,T.amp też może być tylko nie widzę na allegro w tej cenie.
  • #6 14023482
    RFTiTONSIL
    Poziom 18  
    Posty: 381
    Pomógł: 16
    Ocena: 35
    A co myślicie o tych smoundach po 300 zł.
  • #7 14024201
    PANICZKAMIL
    Poziom 39  
    Posty: 5546
    Pomógł: 325
    Ocena: 350
    Realna ich moc to z 2x300W bo przy trafie 600w w cuda nie ma co wierzyć.

    Nie myślałeś nad DAPem chociażby czy LPSem jak już do mnie zajrzałeś?
  • #8 14026273
    RFTiTONSIL
    Poziom 18  
    Posty: 381
    Pomógł: 16
    Ocena: 35
    Dap za mocny potrzebuję czegoś na styk tak z 2 x 200/250 W 8 Ohm.
  • REKLAMA
  • #9 14027121
    PANICZKAMIL
    Poziom 39  
    Posty: 5546
    Pomógł: 325
    Ocena: 350
    Jolly Roger LPA10 jeszcze mam ale też za mocna. Musisz LX800 po prostu kupić...
  • #10 14036377
    RFTiTONSIL
    Poziom 18  
    Posty: 381
    Pomógł: 16
    Ocena: 35
    A co myślisz o T.Amp TA 600?

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik poszukuje końcówki mocy 2x200 W 8 Ohm do kolumn GDS 30/200, mając budżet 550 zł. Rozważa kilka modeli: Jolly Roger, Smound oraz Handbox. W dyskusji poruszane są kwestie dotyczące impedancji kolumn, jakości wykonania sprzętu oraz realnej mocy końcówek. Użytkownicy sugerują również inne opcje, takie jak T.Amp, DAP oraz LPS, podkreślając, że Jolly Roger i T.Amp mogą być dobrymi wyborami, ale niektóre z wymienionych modeli mogą być zbyt mocne dla jego potrzeb.
REKLAMA