Siemka mam kolumny na GDS 30/200 dotychczas miałem Elmuza 2204 jako napęd więc nie mogłem wykorzystać kolumn w pełni.Teraz zastanawiam się nad kupnem nowej końcówki 2x200 W 8 Ohm no i mam dylemat co wsiąść,budżet to 550 zł.O to moje propozycje:
-http://allegro.pl/jolly-roger-sax-600-ideal-podbicie-basu-kurier-0zl-i4672573922.html
Fajnie to wygląda moc też się zgadza porządne wykonanie ale nie jestem do końca za ponieważ mam zamiar też kupić koniec do basów i fajnie by było jak by był tej samej firmy bo według mnie profesjonalniej to wygląda. A rzadko jest okazja kupic Jolly Rogera.
-http://allegro.pl/koncowka-mocy-smound-ms-1200-potezna-i4655043356.html
Co tu dużo gadać wypas to to nie jest toporne,prawdopodobnie bez soft startu widać że malowana.No ale nie jest źle.
-http://allegro.pl/handbox-atx-800-i4653541533.html
Ta końcówka dość mnie przekonuje wziął bym gdybym wiedział o co chodzi z kondensatorami.
-http://olx.pl/oferta/koncowka-mocy-elmuz-2208-CID751-ID79yBF.html#35a546d656
Tu też nie jest źle co prawda to stara seria ale wizualnie mi się podoba.
-http://olx.pl/oferta/koncowka-mocy-smound-professional-ms-1200-CID751-ID7jh8l.html#c6cae0f562
-http://olx.pl/oferta/koncowka-mocy-smound-professional-ms-1200-idealna-na-bas-CID751-ID7jht3.html#c6cae0f562
No powiem nie wygląd to tak źle troch rudego ale to nie problem no i cena nie jest wysoka.
Pomóżcie mi wybrać bo jakoś nie mogę dokonać rozsądnego wyboru.
-http://allegro.pl/jolly-roger-sax-600-ideal-podbicie-basu-kurier-0zl-i4672573922.html
Fajnie to wygląda moc też się zgadza porządne wykonanie ale nie jestem do końca za ponieważ mam zamiar też kupić koniec do basów i fajnie by było jak by był tej samej firmy bo według mnie profesjonalniej to wygląda. A rzadko jest okazja kupic Jolly Rogera.
-http://allegro.pl/koncowka-mocy-smound-ms-1200-potezna-i4655043356.html
Co tu dużo gadać wypas to to nie jest toporne,prawdopodobnie bez soft startu widać że malowana.No ale nie jest źle.
-http://allegro.pl/handbox-atx-800-i4653541533.html
Ta końcówka dość mnie przekonuje wziął bym gdybym wiedział o co chodzi z kondensatorami.
-http://olx.pl/oferta/koncowka-mocy-elmuz-2208-CID751-ID79yBF.html#35a546d656
Tu też nie jest źle co prawda to stara seria ale wizualnie mi się podoba.
-http://olx.pl/oferta/koncowka-mocy-smound-professional-ms-1200-CID751-ID7jh8l.html#c6cae0f562
-http://olx.pl/oferta/koncowka-mocy-smound-professional-ms-1200-idealna-na-bas-CID751-ID7jht3.html#c6cae0f562
No powiem nie wygląd to tak źle troch rudego ale to nie problem no i cena nie jest wysoka.
Pomóżcie mi wybrać bo jakoś nie mogę dokonać rozsądnego wyboru.