Witam
Wybudowałem już częściowo dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 140m2 +garaż-20m2+kotłownia i podpisałem umowę o przyłączenie do sieci elektroenergetycznej z Energą. Chodzi o to, że w projekcie mam zapotrzebowanie na 23kW i 40A, a Energa dała mi 12,5 kW i 25A. Czy to mi wystarczy? Czy będę mógł podłączyć siłę np. do płyty indukcyjnej i do garażu?
Wybudowałem już częściowo dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 140m2 +garaż-20m2+kotłownia i podpisałem umowę o przyłączenie do sieci elektroenergetycznej z Energą. Chodzi o to, że w projekcie mam zapotrzebowanie na 23kW i 40A, a Energa dała mi 12,5 kW i 25A. Czy to mi wystarczy? Czy będę mógł podłączyć siłę np. do płyty indukcyjnej i do garażu?