Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fiat Punto Centralny zamek

darex120 02 May 2005 17:42 6291 2
    darex120
    Level 18  
    Witam
    Mam u siebie wlasnie PUNTO z miom zdaniem uszkodzonym centralnym zamkiem a raczej jego sterowaniem po przekreceniu kluczyka samochod otwiera sie i zamyka ale nie dokonca poprotu wariuje ,kolega byl w fiacie i powiedzieli mu ze sterownik jest niby sprawny , po rozebraniu tegoz sterownik ktory znajduje sie po prawej stronie w obudowie przekaznik takiej zoltej w srodku 2 przekazniki diosdy i uklad scalony XY9032BP , przy zwieraniu stykow przekaznikow auto normalnie sie zamyka i otwiera , z silownika master dochodzi sygnal sterowania czyli otwarcie lub zamkniecie do masy. Czy przyczyny mam szukac w tym sterowniku czy moze gdzies indziej powiem ze wiazke od lewego i prawego zamka przeswietlilem wszystkie przewofdy sa ok . Auto nie ma alarmu jest wyposazone tylko w orgyinalny central zamek .Panowie i Panie pomożcie hmm a moze moge zastosowac inny sterownik zamka .

Pozdrawiam Wszystkich i dziekuje z gory za pomoc
    jazz96
    Level 16  
    Witam. O ile dobrze Cie zrozumiałem to jeżeli ręcznie zwierasz styki przekaźnika to działa wszycho ok. Jeżeli tak to poprostu przeczyść styki i je dognij - siła elektromagnesu nie jest tak mocna jak przy ręcznym zwieraniu. Pozdrawiam.
    ultragraf
    Level 16  
    Chyba jest przerwa między stykiem sterującym w drzwiach. Spróbuj zamknąć zamkiem w prawych drzwiach.