Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prądnica 5,5KW połączenie ze skrzynką sterowania

Qlaxx26 19 Paź 2014 12:38 921 0
  • #1 19 Paź 2014 12:38
    Qlaxx26
    Poziom 1  

Witam
    Mam mały problem z połączeniem panelu sterującego z prądnicą agregatu.
    posiadam schemat lecz według mnie nie jest on dokładnie taki jaki powinien, poza tym kolory przewodów z mojej skrzynce są inne nie jestem takim fachowcem, i nie umie sobie z tym sam poradzić, czy ktoś byłby tak uprzejmy i pomógł mi to połączyć w działającą całość?? Pozdrawiam i czekam na pomoc.

Prądnica to 5,5kW przy 3000 rpm/m 50Hz, panel sterowania z woltomierzem, amperomierzem, licznikiem godzin, stacyjka, 2x wyjście 230V gniazdo 12V DC oraz bezpiecznik C25. Całość zamknięta w hermetycznej skrzynce.
    Prądnica posiada wyprowadzone 2 kostki po 4 piny każda, z tym że 1 kostce są 2 pary przewodów wspólnych np. niebieski i żółty z tym że i niebieski to 1 para, jak i żółte to 2 para, w 2 kostce natomiast zielone i żółte i zaś zielone to 1 para, żółte to 2 para, wychodzą jeszcze 4 zaciski podejrzewam że są to przewody (fazowe,prądowe) z uzwojeń prądnicy z tym oznaczone są: L1,L2,R1,R2.
    Pomiędzy L2 i R2 jest zrobiony mostek.
    Myślę że dodany przeze mnie opis wystarczy proszę o pomoc.

Prądnica 5,5KW połączenie ze skrzynką sterowania Prądnica 5,5KW połączenie ze skrzynką sterowania
    a tak wygląda sama ta skrzynka i prądnica Prądnica 5,5KW połączenie ze skrzynką sterowania Prądnica 5,5KW połączenie ze skrzynką sterowania

1 0