nawet po podaniu 12V na kostke ISO pin5 zasilania antena nie działa, antena jest podobno wbudowana w tylną szybę ale gdzie jest wzmacniacz antenowy lub jakiś bezpiecznik na zasilaniu tej anteny?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam