Witam!
Zachwycony brzmieniem ZG60C201, postanowiłem kupić skrzynie od Altusów 140, porządnie je wygłuszyć i zamontować tam zamiast standardowych gdn 30/60/1, te pochodzące z ZG60C201, czyli słynne kobalty GDN 30/60/3. Średniotonowe są standardowe, wysokotonowe dałem te od Altusów 200, czyli GDWT 9/100 FP 8 om.
Problem jaki się pojawił, to mizerny bas, pomimo, że kobalty same w sobie powinny dawać kawał potężnego, mięsistego a jednocześnie nie nachalnego dźwięku.
Zdaje sobie sprawę, że winna jest standardowa, altusowa zwrotnica. Mam wobec tego do Was pytanie...jaką zwrotnicę polecacie? Czy są jakieś gotowe, które mógłbym wstawić i cieszyć się pięknym basem, czy muszę kombinować, lutować etc.? Wzmacniacz Unitra WSH 205.
Z góry dziękuję za Waszą pomoc.
Zachwycony brzmieniem ZG60C201, postanowiłem kupić skrzynie od Altusów 140, porządnie je wygłuszyć i zamontować tam zamiast standardowych gdn 30/60/1, te pochodzące z ZG60C201, czyli słynne kobalty GDN 30/60/3. Średniotonowe są standardowe, wysokotonowe dałem te od Altusów 200, czyli GDWT 9/100 FP 8 om.
Problem jaki się pojawił, to mizerny bas, pomimo, że kobalty same w sobie powinny dawać kawał potężnego, mięsistego a jednocześnie nie nachalnego dźwięku.
Zdaje sobie sprawę, że winna jest standardowa, altusowa zwrotnica. Mam wobec tego do Was pytanie...jaką zwrotnicę polecacie? Czy są jakieś gotowe, które mógłbym wstawić i cieszyć się pięknym basem, czy muszę kombinować, lutować etc.? Wzmacniacz Unitra WSH 205.
Z góry dziękuję za Waszą pomoc.