Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer + Blaupunkt - Miga protect na wzmacniaczu

13 Lis 2014 19:43 1068 6
  • Poziom 2  
    Witam mam problem ze wzmacniaczem a może z radiem. Po włączeniu radia i puszczeniu muzyki tuba gra lecz miga lampka protect. Wziąłem więc aby wykluczyć problem podłączenia masy itp. podłączyłem odtwarzacz mp3 pod sam wzmacniacz przez te same kable aux co z radia i wszystko jest ok. Jaka może być przyczyna, że po podłączeniu pod radio dioda się zapala gdzie może być jakieś zwarcie ?
  • Poziom 43  
    A jak się zachowuje "Protect" przy sterowaniu z radia, ale wzmocnienie w radiu ustawione bardzo niskim poziomie ?
  • Moderator CarAudio
    mlotek1790 napisał:
    te same kable aux co z radia

Że co?

Napięcie na zaciskach wzmacniacza sprawdzałeś?
  • Poziom 2  
    Protect miga w rytm basu. W radiu ustawiony mam włączony subwoofer na wzmocnieniu -5 s skali od -10 do +10. Kable aux chodzi mi że na tych samych przewodach sygnał z odtwarzacza mp3 sprawdzałem czyli też są ok.
  • Moderator CarAudio
    mlotek1790 napisał:
    Protect miga w rytm basu.

Sugeruje to braki prądu. Do przejrzenia instalacja zasilająca wzmacniacza.
  • Poziom 2  
    Tylko dlaczego przy podłączonej mp3 zamiast radia dioda nie miga
  • Moderator CarAudio
    3.1.15. Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.

Czytałeś regulamin? Mamy sobie odpalić szklaną kulę i wywróżyć co tam siedzi i jak podłączone? Napięcie na zaciskach mierzyłeś?