Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

olej w plynie ukladzie chlodzenia Renault Magnum 460 DXI

23 Lis 2014 14:10 2718 3
  • Poziom 2  
    Witam! Mam problem z Renault Magnum dxi 460 cały czas mam olej w zbiorniczku wyrównawczym zmieniłem na początku chłodnice oleju uszczelnienia oraz uszczelkę głowicy jednak nic to nie pomogło dalej min ubywa oleju. Chłodnica i głowica była sprawdzana na szczelność i ok!. Nie mam retardera. Może ktoś podpowie gdzie dalej szukać bo mnie już skończyły się pomysły :?: Pozdro :| [/i]
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 37  
    Silnik nie był przegrzany? Sprawdz czy wali powietrzem do zbiorniczka może głowica źle złożona?
  • Poziom 2  
    Może i był tak mam od początku :idea: A wszystko poskładane ok :D było robione u gościa który się na tym zna i robił to nie raz .Stawiał jak wszyscy na chłodnice oleju ale to nie to :cry: Z czymś takim jeszcze nie miał do czynienia ze nic nie było widać po uszczelce ,zero ciśnienia powietrza w zbiorniczku . tyle ze cały czas minimalnie ubywa oleju auto cały czas jeździ, czyszczę zbiorniczek co jakieś 2000km i w drogę trzeba jechać... Zastanawiam się czy to może sprężarka :?:chociaż chodzi nabija powietrze, nie ma w układzie oleju ani wody. Może ktoś miał taka awarie :?: Pozdro
  • Poziom 14  
    Ja winię za to uszczelkę pod głowicą.Miałem tak samo w Peugoet 106 nic nie dmuchał w płyn spalinami a olej w płynie się pojawiał,po wymianie uszczelki jest spokój do dzisiaj.