Witam
Proszę o pomoc. Jakiś czas temu zamieniłem PC na laptopa i po roku nie używania PC-a chciałem go włączyć. Okazuje się że podczas włączania PC nie wykrywa ani myszki ani klawiatury. Próbowałem z dwiema różnymi myszami i klawiaturami. Świecą się ale nic nie można zrobić. Windows też się nie odpala ponieważ mam na nim hasło, a żeby je wpisać muszę użyć klawiatury. Próbowałem się podłączać pod różne gniazda USB po kilkadziesiąt razy i nic. Rozkręciłem komputer i go odkurzyłem i nic. Potrzebuje danych z dysku wewnętrznego. Mogę się jakoś do tego dostać?
Ma ktoś jakiś pomysł jak odpalić kompa?
Proszę o pomoc. Jakiś czas temu zamieniłem PC na laptopa i po roku nie używania PC-a chciałem go włączyć. Okazuje się że podczas włączania PC nie wykrywa ani myszki ani klawiatury. Próbowałem z dwiema różnymi myszami i klawiaturami. Świecą się ale nic nie można zrobić. Windows też się nie odpala ponieważ mam na nim hasło, a żeby je wpisać muszę użyć klawiatury. Próbowałem się podłączać pod różne gniazda USB po kilkadziesiąt razy i nic. Rozkręciłem komputer i go odkurzyłem i nic. Potrzebuje danych z dysku wewnętrznego. Mogę się jakoś do tego dostać?
Ma ktoś jakiś pomysł jak odpalić kompa?