Witam, chciałem zapytać jakie urządzenie będzie w moim przypadku rozsądniejsze do kupienia. Zaczynam budowę domu (na razie formalności). Na plac budowy będę musiał kupić agregat prądotwórczy ale nie o tym temat. W domu będzie piec na paliwo stałe, chciałbym się ubezpieczyć na wypadek braku prądu. I teraz pytanie lepiej zastosować zasilacz awaryjny z akumulatorem np. TATAREK czy agregat z budowy z ATS?