Mam problem z miękkim startem w szlifierce bosch gws 125 c .Urwały się przewody od układu miękkiego startu .Kupiłem nowy uniwersalny układ na znanym portalu i nie wiem jak podłączyć .Obydwa układy oryginał i nowy mają po 3 przewody .Za nic nie pojmuję gdzie podłączyć aby szlifierka zaczeła pracować.Prosił bym aby łopatologicznie wyjaśnić . Który przewód gdzie podłączyć są ;czerwony ,niebieski ,czarny .