witam!
w najblizszych dniach wybieram sie do niemiec po auto volkswagen passat 1,6 z 2000roku autko ma przejechane 70tys i z tego co wiem ma lekki uraz przegłuba co czasem słychać przy skręcaniu. Poza tym jest bez wypadkowy ale moje pytanie dotyczy rzeczy na jakie musze zwrócić uwagę w tym roczniku jakie sa najczęstsze usterki i jak to wypatrzeć aby miec pewnośc ze auto jest wporządku!
nie chciałbym złomu wciągac na lawetę
pozdrawiam
w najblizszych dniach wybieram sie do niemiec po auto volkswagen passat 1,6 z 2000roku autko ma przejechane 70tys i z tego co wiem ma lekki uraz przegłuba co czasem słychać przy skręcaniu. Poza tym jest bez wypadkowy ale moje pytanie dotyczy rzeczy na jakie musze zwrócić uwagę w tym roczniku jakie sa najczęstsze usterki i jak to wypatrzeć aby miec pewnośc ze auto jest wporządku!
nie chciałbym złomu wciągac na lawetę
pozdrawiam