Witam!
Posiadam telewizor Samsung UE48H6400. Po jego zakupie doszedłem do wniosku że koniecznym będzie zakup zestawu satelitarnego. Jako, że telewizor posiada złącze CI+, możliwym byłby zakup modułu CAM z kartą NC+ (bo na tego dostawcę się zdecydowałem – w ofercie pre-paid), jednak tutaj pojawia się problem - NC+ nie oferuje już modułów CAM, jak dowiedziałem się z infolinii – ze względu na ich awaryjność. Istnieje możliwość zakupu na wolnym rynku, jednak koszt to 200zł, czyli tyle samo co zakup dedykowanego do tej oferty dekodera. No i dochodzimy do sedna – które wyjście jest lepsze?
Posiadam telewizor Samsung UE48H6400. Po jego zakupie doszedłem do wniosku że koniecznym będzie zakup zestawu satelitarnego. Jako, że telewizor posiada złącze CI+, możliwym byłby zakup modułu CAM z kartą NC+ (bo na tego dostawcę się zdecydowałem – w ofercie pre-paid), jednak tutaj pojawia się problem - NC+ nie oferuje już modułów CAM, jak dowiedziałem się z infolinii – ze względu na ich awaryjność. Istnieje możliwość zakupu na wolnym rynku, jednak koszt to 200zł, czyli tyle samo co zakup dedykowanego do tej oferty dekodera. No i dochodzimy do sedna – które wyjście jest lepsze?