Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Electrolux EWF 106417 W - Pompa wody pracuje na każdym programie.

10 Sty 2015 13:18 1842 4
 • Poziom 9  
  Witam, problem dot. wyżej wymienionej pralki.
  Objawy są następujące:
  po wybraniu dowolnego programu (dotyczy też programu Wirowanie i Wypompowanie Wody), na wyświetlaczu pokazuje się czas trwania np. 1:36 , po kliknięciu START, zaraz pod godziną wyświetla się ikonka Wypuszczenia wody, po czym pompka pracuje chwile (ok. ~10 sek.) i czas zmienia się na 0:01 i na tym kończy się program.
  Electrolux EWF 106417 W - Pompa wody pracuje na każdym programie.
  Jedynym wyjątkiem jest (sprawdzałem Tylko na programie bawełna ) po wybraniu tego programu, ustawieniu czasu na najkrótszy i Kliknięciu dodatkowo "Pranie wstępne" po uruchomieniu tego programu nie włącza się pompka, ale wskaźnik temperatury zapalą się przy ikonce * [gwiazdki], miga blokada [dioda blokady miga cały czas i przycisk start]
  Electrolux EWF 106417 W - Pompa wody pracuje na każdym programie.
  Dodam jeszcze, że pralka nie reaguje na odpiętą grzałkę, elektrozawory etc. tzn. nie pokazuję się żaden błąd np. E20, tylko cały czas można wybrać program, -> start-> pompa wody -> 0:01 koniec.

  z Góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc :D
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 2  
  Mam podobny problem z pralką EWF 1655, na każdym wybranym programie zaczyna od pracy pompy, trwa to za długo niż normalnie, a potem wyświetla się że odprowadza wodę i na tym koniec. Komunikat: koniec prania. Nie pobiera wody i nie realizuje programu prania. Jak może być tego przyczyna. W poście powyżej opisana jest podobna sytuacja, wiadomo co było przyczyną u Ciebie?
 • Użytkownik usunął konto  
 • Poziom 2  
  Dziękuję za podpowiedź, sprawdzę czy to ta przyczyna