hmmm mam pytanieco do tego jak zrobic tube z rury pcv ma ktos moze link lub wie jak zrobic z gory thx i pzodrawiam
____
Temat zmienilem...tuba to zupelnie co innego.
tom
____
Temat zmienilem...tuba to zupelnie co innego.
tom
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamBłażej napisał:Chodzi ci o nawiercenie dziórek w mdf-ie. Dziórki muszą być trochę mniejsze od średnicy śruby, tak???? Jeśli źle mówię to poprawcie mnie.Jak już będziesz wstawiał pierścień do zamontowania głośnika i ściankę tylnią, to najlepiej z mdfu, bo jest twardszy i poskręcaj go z tą rurą. Tylko nawierć dziurki, bo wkręcając śruby od boku w mdf rozsadzisz go ( w takim skrecaniu lepiej się sprawuje płyta wiórowa).