logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Scania R420 E4 2007r - Pyt dot. cewki paliwowe od kąta oraz dawki.

tomek-staw 11 Sty 2015 23:03 7392 12
REKLAMA
  • #1 14320681
    tomek-staw
    Poziom 14  
    Posty: 126
    Pomógł: 10
    Ocena: 72
    Witam, czy ktoś podpowie, które cewki na listwie są od dawki a które od kąta wtrysku na zespół cyl 1-3 oraz 4-6. Wewnętrzne to kąt a zewn dawka? Pytanie nr 2: Czy po demontażu EGR konieczna jest modyfikacja w software ECU? Auto jest z kwietnia 2007 i nie odcina mocy ale pojawia się kontrolka z dymkiem oraz dwa błędy dot EGR tj 1025 oraz 5126. Szukam przyczyn dużego spalania dlatego pytam. Za info z góry dzięki i pozdr.
  • REKLAMA
  • #2 14327569
    saron22
    Specjalista - Samochody Ciężarowe
    Posty: 2885
    Pomógł: 308
    Ocena: 1602
    Jeśli znajdziesz przyczynę dużego spalania w E4 to napisz proszę tu na forum lub na PW. Też szukam w 2 sztukach i znaleźć nie mogę. Mój znajomy też szukał, ASO Scania szukało i skończyło się na wymianie auta na inne.
  • #3 14391729
    koniol
    Poziom 16  
    Posty: 369
    Ocena: 72
    W moim autku pomogła regulacja zaworów i wtrysków przez doświadczonego w tej dziedzinie mechanika. Dobrze jest też przeczyścić cewki i wtryski przez specjalistów z firm w których mechanicy wiedzą jak to zrobić. Scania ma bardzo delikatny układ zasilania paliwa i trzeba szukać przyczyny od podstaw opisanych powyżej. Jeśli chodzi o demontaż EGR to nie trzeba nic robić. Komputer sam odcina pracę zaworu po jego demontażu. Nie działa wówczas też górski hamulec. Silnik dalej pracuje poprawnie. Spada też nieznacznie zużycie.
  • REKLAMA
  • #4 14392107
    HADŻI
    Poziom 23  
    Posty: 366
    Pomógł: 87
    Ocena: 441
    Może spróbować zmienić mapę wtrysku?O ile mechanicznie jest wszystko ok.Co do ukł.paliwa to jakbyś trochę na forum pogrzebał to znalazłbyś to:
    Załączniki:
    • uk___paliwa_scaniaHPI.pdf (2.92 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #5 14407281
    tomek-staw
    Poziom 14  
    Posty: 126
    Pomógł: 10
    Ocena: 72
    Dzięki za podpowiedzi oraz opis EDC S6, szukałem na necie i nie mogłem znaleźć. Mam właśnie plan zmienić soft z ECU silnika Euro3 R470 ewentualnie wyrzucenie Turbocompound i soft E3 R420. Robił ktoś taki manewr? Wydaje mi się, że powinno to chodzić. W euro 3 spalanie jest w porządku. P.S prawdopodobnie bo wyrzuceniu EGR trzeba będzie zajrzeć do katalizatora w tłumiku i zrobić mu przedmuch?
  • REKLAMA
  • #6 14425690
    scania124
    Poziom 11  
    Posty: 8
    Ocena: 6
    420 e4 tam nie ma katalizatora ja juz wszystko zrobilem, wywalilem turbocompound,zaslepilem egr
    i sprzedalem do arabów bo nic nie pomoglo, ale w e3 z2004 r wymienilem jedną cewkę ktora miala
    zle parametry i spalanie spadlo o 5 l na 100

    Dodano po 1 [minuty]:

    teraz sie mecze z euro 5, potrzebuje pompe paliwową do xpi jezeli ktos bedzie cos takiego mial prosze o kont
  • #7 14426205
    tomek-staw
    Poziom 14  
    Posty: 126
    Pomógł: 10
    Ocena: 72
    to co to jest za gadżet wewnątrz tłumika, który po przekręceniu się wyjmuje? To jest wg mnie jakiś filtr/katalizator. Jeśli spojrzysz na tłumik od strony ramy zobaczycz owalny wsad montowany obejmą w tłumiku.
  • #8 14426774
    scania124
    Poziom 11  
    Posty: 8
    Ocena: 6
    podaj nr ramy, sprawdze
  • #9 14426778
    tomek-staw
    Poziom 14  
    Posty: 126
    Pomógł: 10
    Ocena: 72
    podaje VIN: 9118909
  • #10 14430409
    scania124
    Poziom 11  
    Posty: 8
    Ocena: 6
    no fakt jest cos opisanego jako katalizator ale jeszcze u mnie nic sie nie dzieje w 2007, moze by go tak wyczyscic??
    Załączniki:
    • t__umik_e_4.pdf (353.69 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #11 14430770
    tomek-staw
    Poziom 14  
    Posty: 126
    Pomógł: 10
    Ocena: 72
    Podobno wyjmujesz ten katalizator i przewierca się kilka otworów np fi 20mm i rozwiązuje to problem. W serwisówkach Scanii znalazłem coś takiego dot to E5 SCR ale budowa tłumika jest podobna.
    Załączniki:
    • w_wsm010015pl-PL01_Dostosowanie_silnik__w_z_uk__adem_SCR_do_rynk__w_lokalnych.pdf (3.22 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #12 14438527
    GRISZA14
    Poziom 16  
    Posty: 156
    Pomógł: 14
    Ocena: 100
    jest to katalizator pewnie pomoże demontaż i przedmuchanie nie próbowałem ale widziałem bez i auta były sprawne
  • #13 14439804
    morszyn
    Poziom 11  
    Posty: 15
    Pomógł: 1
    Ocena: 39
    Witam. Do kolegi "Scania 124".Jak ustaliłeś która z cewek w E-3 ma złe parametry. Piszesz że po wymianie spadło :paliwożerność "Też mam podobny problem i próbuje się z nim uporać.

Podsumowanie tematu

✨ W dyskusji poruszono kwestie dotyczące cewek paliwowych w Scania R420 E4 z 2007 roku, w tym identyfikację cewek odpowiedzialnych za dawkę i kąt wtrysku dla cylindrów 1-3 oraz 4-6. Użytkownicy dzielili się doświadczeniami związanymi z dużym spalaniem, sugerując regulację zaworów i wtrysków oraz czyszczenie cewek. W kontekście demontażu EGR, niektórzy twierdzili, że nie jest konieczna modyfikacja oprogramowania ECU, ponieważ komputer automatycznie odcina pracę zaworu. Pojawiły się również sugestie dotyczące zmiany mapy wtrysku oraz demontażu katalizatora w celu poprawy wydajności. Użytkownicy wymieniali się informacjami na temat problemów z parametrami cewek oraz ich wpływu na zużycie paliwa.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA