Witam, czy ktoś podpowie, które cewki na listwie są od dawki a które od kąta wtrysku na zespół cyl 1-3 oraz 4-6. Wewnętrzne to kąt a zewn dawka? Pytanie nr 2: Czy po demontażu EGR konieczna jest modyfikacja w software ECU? Auto jest z kwietnia 2007 i nie odcina mocy ale pojawia się kontrolka z dymkiem oraz dwa błędy dot EGR tj 1025 oraz 5126. Szukam przyczyn dużego spalania dlatego pytam. Za info z góry dzięki i pozdr.