logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak wyczyścić bęben w starym ksero z nadmiaru proszku?

edzo1234 12 Maj 2005 20:10 930 4
REKLAMA
  • #1 1486840
    edzo1234
    Poziom 15  
    Posty: 210
    Pomógł: 1
    Ocena: 9
    Mam stare ksero i jak kseruje to wychodza mi plamy sprawdzilem i na bebnie jest duzo proszku ktory sie oblepil wokol bebna czym to wyczyścić bo jestem nowy
  • REKLAMA
  • #2 1486849
    Velaa
    Poziom 17  
    Posty: 159
    Pomógł: 23
    Ocena: 2
    A może zdradzisz nam tajemnicę i powiesz jaka to marka i model?
  • REKLAMA
  • #3 1486933
    primary
    Poziom 17  
    Posty: 248
    Pomógł: 13
    Ocena: 5
    oraz ilosc kopi na liczniku :)
  • REKLAMA
  • #4 1490835
    piorex
    Poziom 13  
    Posty: 41
    Pomógł: 7
    ważna sprawa to jest bęben organiczny czy selenowy?
  • #5 1491057
    marek216
    Poziom 43  
    Posty: 17989
    Pomógł: 1076
    Ocena: 924
    najlepiej napisz jeszcze iel ma zrobione ten bęben i wrzuć tu skan kopii - będzie nam łatwiej

    a tak na marginesie - czy nie łatwiej wezwać serwis na diagnoze ?
    w mojej firmie dizgnoza nie kosztuje :)
REKLAMA