#1 1486840 12 Maj 2005 20:10 edzo1234 edzo1234 Poziom 15 Posty: 210 Pomógł: 1 Ocena: 9 Autor tematu Post #1 1486840 12 Maj 2005 20:10 Mam stare ksero i jak kseruje to wychodza mi plamy sprawdzilem i na bebnie jest duzo proszku ktory sie oblepil wokol bebna czym to wyczyścić bo jestem nowy
#2 1486849 12 Maj 2005 20:14 Velaa Velaa Poziom 17 Posty: 159 Pomógł: 23 Ocena: 2 Pomocny post? (0) Post #2 1486849 12 Maj 2005 20:14 A może zdradzisz nam tajemnicę i powiesz jaka to marka i model?
#3 1486933 12 Maj 2005 20:36 primary primary Poziom 17 Posty: 248 Pomógł: 13 Ocena: 5 Pomocny post? (0) Post #3 1486933 12 Maj 2005 20:36 oraz ilosc kopi na liczniku
#4 1490835 14 Maj 2005 00:47 piorex piorex Poziom 13 Posty: 41 Pomógł: 7 Pomocny post? (0) Post #4 1490835 14 Maj 2005 00:47 ważna sprawa to jest bęben organiczny czy selenowy?
#5 1491057 14 Maj 2005 07:48 marek216 marek216 Poziom 43 Posty: 17989 Pomógł: 1076 Ocena: 924 Pomocny post? (0) Post #5 1491057 14 Maj 2005 07:48 najlepiej napisz jeszcze iel ma zrobione ten bęben i wrzuć tu skan kopii - będzie nam łatwiej a tak na marginesie - czy nie łatwiej wezwać serwis na diagnoze ? w mojej firmie dizgnoza nie kosztuje FeniksTech - Modułowy program do obsługi firm i serwisów