Na skutek wadliwego odprowadzania toneru (usterka zespołu czyszczącego) na bębnie pojawiły się rysy.NA pewno można je usunąć tylko poradzcie jak?. Podobno jest specjalna pasta do tych bębnów.A MOŻE KTOŚ MA NA TO SWÓJ SPOSÓB. Z góry dziękuję za radę.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam