Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop, Asus G750JM - Laptop nie widzi dysku w biosie.

22 Lut 2015 10:24 1134 5
  • Poziom 2  
    Witam forumowiczów, jako że jestem nowym użytkownikiem forum chciałem się przywitać i z góry przeprosić jeśli popełnię jakiś błąd który złamie regulamin.

Przedstawię moją sprawę, 19.02.2015r. kupiłem laptopa przez allegro, laptop przyszedł w piątek do domu około 15:00, oczywiście resztę dnia spędziłem na instalowaniu aktualizacji, rejestracjach i instalacji jednej gry.
    W sobotę rano jeszcze wszystko było w porządku (w te dwa dni laptop chodził może 10 godzin w sumie), kiedy przyjechałem do domu około 19:00 i włączyłem laptopa od razu włączył mi się BIOS, pierwszy raz więc pomyślałem że jakiś błąd się wkradł więc uruchomiłem laptopa ponownie, BIOS znowu, przełączałem zakładki w Biosie i zauważyłem że laptop widzi tylko mój dysk DVD.

Dodam że laptop jest kompletnie nowy (przynajmniej tak zapewnia sklep w którym go kupiłem).

Zastanawiam się czy da się coś z tym zrobić we własnym zakresie nie naruszając gwarancji czy lepiej po prostu odesłać laptopa na wymianę (10 dniowy okres).
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    Wheliee napisał:
    czy lepiej po prostu odesłać laptopa na wymianę (10 dniowy okres).

Skorzystaj z tej opcji.
  • Poziom 2  
    Dziękuję za odpowiedź.

Jeszcze mi się nasunęło jedno pytanie, odesłać do sklepu czy pominąć ich i od razu do asusa?
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    Wheliee napisał:
    odesłać do sklepu czy pominąć ich i od razu do asusa?

Jeśli sklep Ci wymieni oddaj do nich, jeśli będzie naprawiany do asusa, sklep i tak to odeśle do serwisu.
  • Poziom 2  
    Dzięki za odpowiedź, jutro będę dzwonił i zobaczę co mi sklep zaproponuje.
    Laptop, Asus G750JM - Laptop nie widzi dysku w biosie.